У Володимирській міській раді відбувся День депутата

У Володимирській міській раді відбувся День депутата
У Володимирській міській раді відбувся День депутата

У Володимирі відбувся День депутата, під час якого голова Володимирської міської ради Ігор Пальонка спільно з депутатами міської ради відвідали кілька локацій, на ремонт і впорядкування яких виділялись кошти з місцевого бюджету.
Захід проходив 4 липня. Про це пишуть на сторінці міської ради.
Спочатку відвідали місце розташування 14 окремої механізованої бригади, а також 39 зенітного ракетного полку, де оглянули об’єкти, на яких ведуться ремонтні роботи.
Виділені кошти пішли на важливі для армії потреби, зокрема, й на поліпшення побуту військових, облаштування медичної частини та боксів для зберігання техніки.
Депутати відвідали Володимирське ТМО. Керівниця об’єднання Тетяна Ващук розповіла і показала, які там ведуться роботи з реконструкції приміщення. Це має бути медична установа сучасного зразка зі своєю лабораторією, найновішим діагностичним обладнанням, кількома ургентними операційними тощо.    
Опісля депутатська група вирушила на вулицю Сагайдачного, де на її частині, що веде від вулиці Незалежності і примикає до вулиці Шпитальної, працюють робітники, переукладаючи підземні комунікації.
Очільник КП «Володимиртепло» Сергій Коба ознайомив із роботами, які ведуть на котельні, що на вулиці Сагайдачного, 7. Її переобладнують для роботи на щепі. Керівник підприємства пояснив, що минулого року 28% теплової енергії отримали з альтернативних видів палива. Перевівши ще дві котельні на щепу, буде можливість цю цифру збільшити до 40. Надалі процес автоматизації продовжуватимуть.
Цього дня депутати також побували у спортивному клубі «Атлант» і перевірили якість робіт на вулиці Лобачинській, де якраз днями проклали асфальт.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: