У Володимирі змагалися ветерани з усієї області

23 жовтня у Володимирі у спортивно-оздоровчому комплексі «Олімп» проходив обласний фестиваль «Спортивне довголіття – «Спорт для всіх – радість життя» серед ветеранів. Організатори – відділ з питань фізичної культури та спорту ОДА спільно з Волинським обласним та Володимир-Волинським міським центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» й організацією ветеранів фізичної культури та спорту області.
Відкрили фестиваль начальник управління освіти, науки, молоді та спорту міськвиконкому В’ячеслав Петрук та директор Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Володимир Новосад, які привітали учасників та побажали їм перемог.
У фестивалі взяли участь 620 ветеранів, які об’єдналися у 15 команд. Учасники грали у міні-футбол чи волейбол (за  вибором), також у шахи, шашки, настільний теніс, змагалися у плаванні. Під час фестивалю проводилася інформаційно-пропагандистська кампанія «Червона карта», яка  популяризувала здоровий спосіб життя та заняття фізичною культурою і  спортом, що відповідало основній концепції заходу.
За результатами перемогу серед міст здобула команда з Луцька, на другій позиції - команда Володимира, ковельська команда замкнула трійку лідерів. Нововолинці посіли ІV місце.
Серед районів найсильнішою виявилася команда Луцького району, друге місце у команди Ковельського району, третя сходинка дісталася команді Ратнівщини.
Переможців та призерів нагородили грамотами, дипломами, медалями та кубками від організаторів заходу. Було визначено та нагороджено найстарших учасників фестивалю в номінації «Спортивне довголіття».
На завершення з вітальним словом виступила волинська поетеса Лариса Волошенюк, яка прочитала віршовані рядки, складені під час змагань.
Анна Коваль, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі