У Володимирі збільшилась кількість грабежів і розбоїв

У Володимир-Волинській місцевій прокуратурі за участі очільників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорили стан протидії злочинності за 2015 рік. Про це інформує прес-служба прокуратури області.
Розпочинаючи нараду, керівник прокуратури Віталія Книш зауважила, що правоохоронні органи минулоріч забезпечили загалом стабільну криміногенну ситуацію на території. Рівень кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення нижчий від загальнообласного у Горохівському, Іваничівському, Володимир-Волинському та Локачинському районах.
Менше зареєстровано умисних вбивств та грабежів. Зменшилася кількість злочинів, вчинених у стані алкогольного сп’яніння. Знизилася кількість злочинів проти статевої свободи. Минулого року лише у Володимир-Волинському районі скоєно два та у містах Нововолинську і Володимирі-Волинському – по одному умисному вбивству.
На території Горохівського, Локачинського та Іваничівського районів не зареєстровано жодного вбивства. У всіх без винятку адміністративно-територіальних одиницях, на які поширюється юрисдикція місцевої прокуратури, відбувся ріст злочинності. Рівень злочинності у Нововолинську посідає перше місце в області. Кожне третє з усіх зареєстрованих – правопорушення проти власності, по Нововолинську таких злочинів більше половини.
Попри зменшення кількості грабежів та розбоїв на території більшості районів, значний їх ріст відбувся у Володимирі-Волинському. Потребує значної активізації боротьба з корупцією. За результатами наради заплановано низку заходів задля підвищення рівня ефективності запобігання і протидії злочинності.
Підготувала 

Розділ новин: 

Коментарі