У Володимирі засідала постійна комісія з питань власності та ЖКГ

У Володимирі засідала постійна комісія з питань власності та ЖКГ
У Володимирі засідала постійна комісія з питань власності та ЖКГ

20 лютого відбулось засідання комісії з питань власності та житлово-комунального господарства у складі Ганни Радкевич, Оксани Виваль та Сергія Венгера, на розгляд якої було винесено 12 питань порядку денного.
Повідомляють на сайті міста.
Передусім депутати заслухали та затвердили звіт начальниці управління бюджету та фінансів Оксани Субицької про виконання бюджету Володимир-Волинської міської територіальної громади за 2023 рік. Це є обов’язкова процедура, передбачена бюджетним кодексом, яку проводять перед розподілом вільних залишків.
Дискусію викликав проєкт рішення, який стосувався внесення змін до бюджету громади на 2024 рік в частині відшкодування відсотків за кредитами ОСББ, на що має бути виділено 2 млн 73 тис. 540 грн. У підсумку присутніх на засіданні голів об’єднань співвласників житла закликали прискорити погашення основних сум кредитів.
Депутати підтримали перерозподіл в межах загального обсягу видатків коштів, які мають піти на поточний ремонт зовнішніх мереж водовідведення на вулицях Лесі Паєвської та Кожедуба, монтаж і встановлення додаткових металоконструкцій Дошки пам’яті з портретами загиблих воїнів, а також на виготовлення документації на пам’ятку історії місцевого значення «Могила братська радянських воїнів, пам’ятник на честь радянських воїнів, партизан і підпільників».
Щодо доцільності перенесення самої пам’ятки у разі виявлення у ній поховання солдатів II Світової війни члени комісії також проголосували. Цю тему неодноразово порушувала громадськість міста, а злочини російських військових у сучасній війні тільки підштовхують суспільство до активнішої дерадянізації публічного простору.
Підтримано дозвіл на передачу частини нежитлового приміщення загальною площею 38 м кв. на вул. Івана Франка для розміщення громадської організації «ВетеранХаб», а також частини нежитлового приміщення площею 39,5 м кв. на вул. Ковельській, 129 – для розміщення громадської організації осіб з інвалідністю «Берег надії».
Окремим рішенням затверджено реєстр житлових приміщень, які перебувають у комунальній власності Володимир-Волинської територіальної громади. Нині у ньому лишається 211 неприватизованих квартир. Також внесено доповнення до рішення міської ради від 13.11.2023 року № 30/97 «Про план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у 2024 році».
Наприкінці засідання депутати заслухали інформацію про роботу комунальної установи «Туристично-інформаційний центр» за 2023 рік. Звітувала директор закладу Ірина Ковальчук.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: