У Володимирі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

У Володимирі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
У Володимирі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. З цієї нагоди містяни, представники громадськості, духовенства, міської та районної влади, а також військовослужбовці, зібралися біля пам’ятної дошки Небесної Сотні, що знаходиться на розі однойменної вулиці.
Розпочався захід Гімном України, який виконав військовий оркестр 14-ї ОМБр, після чого усі присутні схилили голови у скорботі під час хвилини мовчання. Священнослужителі відслужили літію та разом помолились за спокій душ спочилих Героїв, які стали жертвами масових розстрілів на Майдані упродовж грудня 2013 – лютого 2014 років.
Єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей під час своєї промови зазначив, що завдяки подвигу Небесної Сотні сьогодні ми навчались єднатись у протистоянні спільному ворогу, завдяки чому нам обов’язково вдасться вистояти у боротьбі за рідну Україну.
По закінченню пам’ятного заходу під тужливу мелодію “Плине кача…” до дошки Небесної Сотні поклали квіти, поставили запалені лампадки, а членкині Союзу Українок прикріпили паперових синьо-жовтих янголів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: