У Володимирі вшанували людей похилого віку

З ініціативи ООН 1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Дата покликана привернути увагу суспільства до проблеми упередженого ставлення до літніх людей і зруйнувати стереотипи, пов’язані з їхнім життям.
Згідно з міжнародною класифікацією, людиною похилого віку вважається особа, яка досягла 65 років. Таких людей у світі близько 700 мільйонів, а це майже кожен десятий на землі.
У світових рейтингах за рівнем життя літніх людей Україна традиційно посідає одне з останніх місць і щороку ці показники, на жаль, погіршуються. Проте наша країна як повноправний член ООН підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і рішенням, затвердженим урядовою постановою від 26 вересня 1997 року, також відзначає це свято.
Отже, у понеділок, 1 жовтня, у Володимир-Волинському КМЦ традиційно вшановували літніх жителів міста. З вітальними словами виступив заступник міського голови, секретар міської ради Олег Свідерській, який за активну громадянську позицію нагородив грошовими преміями десятьох винуватців свята і подарував їм квіти. Від ветеранської організації вшанував присутніх у залі Микола Селецький.
Голова Володимир-Волинської організації товариства Червоного Хреста України Лариса Подворнюк прийшла на свято з подарунками. Разом із теплими вітаннями та найкращими побажаннями на адресу людей похилого віку шістьом особам, які найбільше цього потребують, з допомогою студентів педколеджу Лариса Миколаївна вручила продуктові набори (три види круп, горох, олія, згущене молоко та рибна консерва), придбані за сприяння підприємця Руслана Федорчука. Начальник автоколони молочної компанії «Галичина» Степан Подоляк ще для двох осіб виділив грошову допомогу.
Завершився захід чудовою концертною програмою, яку підготували учні та педагоги дитячої музичної школи, творчі аматорські колективи міста та вихованці школи-інтернату, які з нагоди свята подарували підопічним стаціонарного відділення Володимир-Волинського територіального центру величезний коровай. Під гучні оплески присутніх завершив свято хор ветеранів війни і праці «Мужність».
У фойє культурно-мистецького центру було розгорнуто виставку декоративно-прикладного мистецтва, експонати якої виготовлені руками поважних жителів міста.
Принагідно Лариса Подворнюк попросила нашу редакцію передати щирі слова вдячності жительці Володимира Аллі Лучко, яка надала організації Червоного Хреста багато особистих речей в якості допомоги тим, хто цього потребує.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі