У Володимирі-Волинському з’явилися таблички із закликом до чистоти

У парках, скверах, на стадіоні, пляжі, зупинках та біля цілодобових магазинів Володимира-Волинського з’явилися таблички і наклейки із закликом не смітити у рідному місті.
Вдруге цю акцію проводять небайдужі жителі міста, а її ініціатором став Андрій Кандиба. Саме він опублікував у соціальній мережі Фейсбук заклик встановити міні-борди. На цю пропозицію відгукнулися мешканці Володимира-Волинського та усі гуртом власним коштом виготовили міні-борди і мотивуючі наклейки.
У неділю, 7 червня, з 12 до 16 години активісти проїхалися містом та розмістили «мотиватори» чистоти у парку «Слов’янський», на пляжі, на стадіоні, у парку Гагаріна, на дитячому майданчику у військовому містечку, на цілодобових магазинах та деяких зупинках міста.
«У парку Гагаріна було людно та багато сміття. І це не дивно, адже там немає жодного смітника! Також відсутні смітники біля лавок у парку «Слов’янському». Біля річки на пляжі теж картина страшна. З великим зацікавленням володимир-волинці підходили і читали написи на табличках. Були й такі, що запитували, від якої ми партії, адже скоро вибори і всі хочуть чимось засвітитись», - розповіла учасниця акції Валентина Борусевич і запевнила, що акція не носить політичний підтекст.
На зробленому ніхто зупинятися не збирається. Попереду нові акції та нові «мотиватори» чистоти. Тож усіх небайдужих мешканців міста активісти закликають долучатися до подібних акцій.
Ярослава Вознюк, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі