У Володимирі-Волинському жінка стрибнула з даху багатоповерхівки

У Володимирі-Волинському жінка вкоротила собі віку, стрибнувши з даху п’ятиповерхового будинку. Трагічний випадок трапився 13 березня у самому центрі міста, у будинку по вул. Князя Василька, 2, - повідомляють у міському відділі міліції.
Жінка піднялась на дах пожежною драбиною з чітким наміром стрибнути із даху. Свідком цього став 65-річний мешканець будинку, який одразу викликав відповідні служби, які, на жаль, не встигли уникнути непоправного – від численних травм та внутрішніх крововиливів жінка за дві години померла у реанімації, так і не прийшовши до тями. При собі вона не мала жодних документів, однак міліція швидко встановила особу загиблої – нею виявилась 31-річна мешканка Володимира-Волинського.
Це вже не перша її спроба звести рахунки із життям – минулого року у неї була невдала спроба самогубства, коли вона наковталась таблеток. Тоді її вдалось врятувати. Цього ж разу володимирчанка спочатку намагалась перерізати собі вени, адже вдома у неї було знайдено лезо та сліди крові та після і цієї невдалої спроби, вона вдалась до ще однієї, цього разу фатальної.
Друзям та рідним важко повірити у те, що сталось, адже пам’ятають її, як надзвичайно світлу, усміхнену та привітну людину. Підштовхнути до такого вчинку молоду жінку могли проблеми у стосунках із чоловіком, який нібито є наркозалежним. Через смерть матері сиротою залишилась маленька дитина.

Розділ новин: 

Коментарі