У Володимирі-Волинському вже більше двадцяти років працює стоматолог від Бога

Перемога над власним страхом перед відвідуванням стоматологічного кабінету з розвитком нових методів і підходів у цій дуже делікатній області дається нам все легше. Інколи єдиним стримуючим фактором, який зупиняє нас на шляху до свого улюбленого лікаря, стає елементарне фінансове питання. Робота стоматолога, без перебільшення, дуже важлива, і, на щастя, більшість із нас це розуміє.
Враховуючи світові тенденції, цілком закономірним стало започаткування Міжнародного дня стоматолога, святкування якого припадає на дев’яте лютого. Ця дата приурочена до дня ранньохристиянської великомучениці Аполлонії, що жила у III столітті нашої ери в Олександрії. В часи великого гоніння та переслідування усієї християнської Церкви винятком не стала і віруюча у Христа Аполлонія, що була дочкою відомого олександрійського чиновника. Дівчину схопили і піддали жорстоким тортурам, у неї живцем вирвали всі зуби і під загрозою спалення на багатті вимагали зречення від віри. Щоб дати їй можливість схилити перед своїми мучителями коліна, Аполлонію розв’язали, але замість цього відважна жінка воліла сама кинутися у смертельний вогонь. За записами історичних літописів, це сталося дев’ятого лютого 249-го року. Таким чином, не випадково вся стоматологічна наука спрямована на протилежні цілі – полегшити і допомогти впоратися людині з одним із найбільш болісних страждань, постаратися зробити життя по можливості комфортнішим та безпечнішим, адже захворювання зубів і ротової порожнини є трампліном для інших, не менш небезпечних, хвороб у всьому організмі.Тому, якщо вже довіряти життя, то тільки справжньому професіоналу своєї справи. Саме таким спеціалістом від Бога у місті Володимирі-Волинському є Ірина Мельник, досвід якої у галузі стоматології становить вже більше сорока років.
-15 років працювала стоматологом у м.Локачі, пізніше – у Володимирі-Волинському. Проте весь цей час я мріяла про приватний стоматологічний кабінет, бо хотілося в усьому наслідувати тата, який теж був приватним стоматологом. І тільки більше 25 років тому, доклавши чимало зусиль, вдалося втілити мрію в життя – відкрити свою приватну практику, - розповідає Ірина Іванівна.
Цікаво, що в родині Мельників склалася ціла династія стоматологів. За словами жінки, з раннього дитинства любов до стоматології їй прищеплював тато. Будучи маленькою, дівчинка часто приходила до нього в кабінет, спостерігала за тим, як майстерно тато вправляється зі своїми пацієнтами, як у кожну справу вкладає частинку душі. Саме це, на думку моєї співрозмовниці, дало основний поштовх до вибору майбутньої професії. Здобувши спеціалізацію по стоматології у Київському медичному інституті імені Богомольця, сповнена сил та життєвої енергії Ірина нарешті скористалася мудрими батьківськими настановами і порадами на практиці.
Минали роки, підростали Іринині діти, які так само, як і маленька вона колись, в усьому наслідували маму. Тому ні в кого не викликало здивування, коли обоє сказали, що хочуть пов’язати своє життя із стоматологією.
-Любов до стоматології в нас у крові. Тепер до вступу у медичний інститут готуємо вже онуків, які продовжать добру справу дідів-прадідів, - з усмішкою на обличчі ділиться Ірина Іванівна.
Як і будь-яка інша професія, безумовно, спеціальність стоматолога потребує великої любові та самовіддачі, адже в сім’ї Мельників уже так повелося – на першому місці допомога людям, це вище за будь-які особисті інтереси.
-Не важливо, знайома чи незнайома людина, завжди стараюся надавати допомогу так, як би хотіла, щоб мені надавали, - запевняє стоматолог Ірина Мельник, – при цьому налагоджуючи зі своїми пацієнтами такі стосунки, щоб вони залишалися зі мною на довгі роки.
Справді, хто приходить сюди хоч раз, на власному досвіді переконується у високому професіоналізмі цієї жінки, тому що легка рука справжнього спеціаліста відчувається з перших хвилин перебування на стоматологічному кріслі. Про кваліфікацію Ірини Іванівни схвально відгукуються люди, підтверджена вона і дипломами та численними сертифікатами про проходження курсів, семінарів, майстер-класів.
У сучасному приватному стоматологічному кабінеті Ірини Мельник можна отримати такі види стоматологічних послуг:
Pконсультації щодо профілактики та професійної гігієни;
Pестетичну реставрацію зубів;
Pпротезування будь-якої складності;
Pортодонтичне лікування.
Найголовніше – у своїй практиці Ірина Іванівна використовує тільки якісні матеріали від німецьких та японських виробників. Тому ціни тут відповідають сьогоднішньому ринку.
Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі