У Володимирі-Волинському вилучили чергову партію контрабандних цигарок

На складах однієї з кур’єрських компаній у Володимирі-Волинському податківці виявили та вилучили партію контрафактних сигарет на суму 388 тисяч гривень.
Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.
Обшуки у Володимирі-Волинському на складі однієї з кур’єрських компаній проводилися в рамках кримінального провадження, відкритого кілька тижнів тому за ст.204 Кримінального кодексу (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), коли у Ковелі була затримана перша партія нелегального вантажу на складах цієї ж компанії. У результаті обшуків були виявлені 80 ящиків сигарет білоруського виробництва, на яких були відсутні акцизні марки.
Відтак працівники фіскальної служби вилучили з незаконного обігу 40 500 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку марки «Мінськ», виробництва ОАО «Гродненська тютюнова фабрика «Неман» (Республіка Білорусь). Загальна вартість цигарок контрабандного походження майже 388 тисяч гривень.
За попередніми даними, вантаж рухався з Одеської області, надалі його планували реалізувати на території країн Євросоюзу.
Наразі проводяться слідчі дії, а також заходи щодо виявлення всіх причетних до незаконної схеми осіб.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі