У Володимирі-Волинському відкрили громадську приймальню для учасників АТО і їхніх сімей

Ось уже більше тижня у приміщенні міського управління соціального захисту населення функціонує громадська приймальня допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям, офіційне відкриття якої відбулося 16 березня.
Зокрема у приймальні кваліфіковані спеціалісти надають соціальну, юридичну та медико-психологічну допомогу військовослужбовцям, які повернулися із зони проведення АТО, членам їхніх родин, у тому числі сім’ям загиблих, задля їхньої фізичної реабілітації, а також соціальної та емоційної адаптації.
-Ми добре розуміємо, що кожен, хто відчув на собі жахи війни, потребує психо-емоційного оздоровлення. Однак пройти повноцінний курс лікування, зважаючи на складну ситуацію в країні, мають можливість лише одиниці. Таким чином, відкриття центру підтримки бійців та членів їхніх сімей на території Володимирщини стало явищем вкрай необхідним, оскільки на сьогодні залишається невирішеним ряд питань, з якими ні воїни, ні їхні родини самостійно не можуть впоратися: це і невиплата або затримка зарплат чи «бойових» коштів; проблеми родин, які залишилися без годувальників, бо ті загинули в АТО, та безліч інших. Саме тому до роботи залучаються представники міськвиконкому, військкомату, громадських організацій, соціальні та медичні працівники, юристи, волонтери, - пояснив начальник управління праці та соціального захисту населення Микола Матусевич.
За словами Миколи Володимировича, за час функціонування громадської приймальні по допомогу звернулася лише одна людина з проблемою, що виникла із поновленням на роботі в організації, де чоловік працював до участі в бойових діях на сході.
Громадська приймальня працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 13:00 за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. І. Франка, 8. Також можна звертатися за телефоном 3-50-42.
Уся допомога безкоштовна.
Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі