У Володимирі-Волинському відбулася хода комуністів

У нашому місті знайшлося трохи більше десятка людей, та й то старшого віку, що є членами чи прихильниками Володимир-Волинського міського та районного осередків Комуністичної партії, які пройшли ходою по площі Героїв і поклали квіти до обеліска Слави. Зважаючи на ту кількість людей, яка захотіла взяти участь у заході, доводиться констатувати, що часи слави «червоної партії» відходять у минуле пропорційно до того, як з кожним роком рідшають її ряди і в суспільстві змінюється ставлення до комуністичної ідеології. Та й самі комуністи вже не ті, хоч ідейність з них аж пре, та взнаки дається межа віку, за якою розпочинається старечий розлад свідомості.
Нещодавно Верховна Рада України розпочала процес декомунізації держави, і таким чином червоні прапори цієї політсили та інша комуністична символіка опиняються поза законом. Але ні червоних прапорів, ні іншої комуністичної символіки учасники ходи не мали. На чолі колони несли державний прапор. Втім, без виступів не обійшлося. Говорили комуністи про права трудящих, про історію свята, про те, що пенсії держава вже виплачує з кредитів і що завтра їх можуть взагалі перестати виплачувати. Багато уваги приділили словам про мир, але гострих кутів російсько-української війни не торкалися. І це не дивно, адже з усіх сторін на Комуністичну партію сиплються звинувачення у причетності до фінансування сепаратизму та тероризму на сході України. Лідер Компартії Петро Симоненко віднедавна регулярно ходить на допити в СБУ. Він та його партія мають усі шанси сісти на мілину та опинитися за бортом політичних процесів.
Виголошували палкі промови місцеві очільники комуністів Ганна Савюк та Микола Селецький швидше для себе, адже ніхто з перехожих до їхньої ходи не долучився і не зупинився слухати їхні приправлені мавзолейним пилом виступи.
За ходою пильно стежили учасники АТО та представники правих партій, але в суперечки з комуністами вони не вступали.
Ярослава Вознюк, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі