У ВОЛОДИМИРІ-ВОЛИНСЬКОМУ У ВОГНІ ЗАГИНУЛА ЖІНКА

21-го лютого в диспетчерську служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Академіка Кравчука, 21 у Володимирі-Волинському горить цегляний житловий будинок.
За інформацією провідного інспектора міськвідділу МНС Оксани Скакун, на місце події негайно прибуло перше та друге відділення рятувальників ДПРЧ №7 під керівництвом начальника караулу Олександра Богацького. На момент прибуття вогнеборців будинок був дуже задимлений. Після того, як вогонь вдалося приборкати, рятувальники в одному з приміщень знайшли обгоріле тіло 80-річної господині, яка проживала в оселі сама. Сам будинок врятовано. Причина пожежі встановлюється.
Тож вогнеборці вже вкотре застерігають мешканців міста і району суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті: не перевантажувати електромережу потужними споживачами і вчасно залучати фахівців для її ремонту, не використовувати саморобні обігрівачі, а також бути обережними з відкритим вогнем. У випадку пожежі негайно викликати рятувальників за номером «101».
Підготувала Ксеня Лучко

Розділ новин: 

Коментарі