У Володимирі-Волинському обрали нову директорку «Бізнес-Центру»

Публікації

30 червня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Володимир-Волинського фонду підтримки підприємництва «Бізнес-Центр», переможницею якого стала Наталія Панас, інформує міська рада.
Наталія Панас (1994 року народження) з 2009 по 2013 рр. рік навчалась у Львівському коледжі транспортної інфраструктури за спеціальністю «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» й отримала кваліфікацію техніка з організації перевезень і управління на залізничному транспорті.
З 2013 по 2016 рр. навчалась у Державному економіко-технологічному університеті транспорту м. Київ, у 2015 р. здобула кваліфікацію бакалавра з транспортних технологій за спеціальністю «Транспортні технології (залізничний транспорт) », а у 2016 р. отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Організація перевезень і управління з транспорту» та здобула кваліфікацію інженера з транспорту.
З травня 2014 року працювала у ВП «Рівненська дирекція залізничних перевезень» на посаді комерційного агента станції Ізов.
З жовтня 2018 року переведена на посаду агента з передачі вантажу на прикордонній станції Ізов.

Розділ новин: 

Коментарі