У Володимирі-Волинському лише з третьої спроби закупили необхідні ліки

Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання придбало наркотичних та психотропних лікарських засобів на суму 292 414,70 грн.
Про це йдеться у Віснику держзакупівель.
Нагадаємо, в рамках проекту «Підвищення фінансової прозорості та бюджетної підзвітності місцевих управлінь охорони здоров’я», який реалізується на Волині, експерти вже писали про те, що Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання двічі (17 грудня 2014 р. та 13 січня 2015 р.) не змогло закупити потрібних ліків, оскільки до участі в закупівлях зголошувалось менше двох учасників.
Після цього об’єднання таки оголосило переговорну процедуру закупівлі і придбало ліки у підприємства «Волиньфармопстач».
Аби здійснити закупівлю, було надіслано запит у Волинське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, який, у свою чергу, відповів, що, справді, ДВПТ «Волиньфармпостач» займає монопольне становище на ринку реалізації наркотичних лікарських засобів в межах Володимир-Волинського району.
Таким чином, відповідно до п.2 ч.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» (відсутності конкуренції, у тому числі, з технічних причин на відповідному ринку та відсутності при цьому альтернативи), договір про закупівлю уклали з «Волиньфармпостач», застосувавши при цьому переговорну процедуру закупівлі.

Розділ новин: 

Коментарі