У Володимирі-Волинському буде створена міська інспекція

Восьмого листопада відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів, розпочинаючи яку міський голова Петро Саганюк наголосив очільникам відділів про необхідність уважного і тактовного ставлення до людей, особливо учасників бойових дій та ветеранів війни. Говорили і про велику кількість дерев, вражених омелою. Мер міста поставив вимогу жорсткого контролю за використанням газу та води і відповідно за своєчасною оплатою. Занепокоєння викликає діяльність у місті незадекларованих фірм, а також збитки майже на 2 мільйони, які допустив водоканал. Вражають і незаконні сміттєзвалища, особливо в районах приміських посадок, а також велика кількість сміття на Федорівському цвинтарі. Залишається відкритим питання про створення нового кладовища.
Під час брифінгу з журналістами місцевих ЗМІ міський голова відповів на їхні питання.
-Ви зараз працюєте над питанням створення об’їзної дороги на вулиці Зимнівській?
-Є звернення від громадян щодо об’їзної дороги. Я не проти, але це питання нелегко вирішити. Потрібно виготовити проектно-кошторисну документацію, а це коштуватиме біля мільярда гривень. Там болотиста місцевість. Отож  доведеться проводити роботи з осушення, будувати міст через річну, шляхопровід.
-Чому виникла потреба у створенні міської інспекції?
-Є питання, які вирішуються дуже повільно. Ось чому потрібна своя міська інспекція.
 -Чути багато критики щодо лавочки для закоханих. Дописувачі соцмереж вважають, що можна було створити щось краще.
-Нехай хтось зробить краще. Я приймаю будь-яку ініціативу. Ось ці наші критики про себе нічого не скажуть, не похваляться, що вони конкретно самі зробили, скільки, наприклад, дерев посадили.
-Читачі газети «Місто вечірнє» звертають увагу на те, що біля автостанції при виїзді автобусів перехід обладнаний і світлофором, і «зеброю», тоді як з протилежного боку при заїзді транспорту відсутні будь-які дорожні знаки.
-Зауваження слушне. При встановленні світлофорів на вулиці Ковельській ми врахуємо це та поставимо світлофор і на вказаному переході.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі