У Володимирі відкрили фотовиставку «Дні світла: Дух та емоції щойно звільненого Херсона»

У Володимирі відкрили фотовиставку «Дні світла: Дух та емоції щойно звільненого Херсона»
У Володимирі відкрили фотовиставку «Дні світла: Дух та емоції щойно звільненого Херсона»

У Володимирі відкрили фотовиставку під назвою «Дні світла: Дух та емоції щойно звільненого Херсона».
Виставка розташована у сквері поблизу історичного музею імені Омеляна Дверницького. Про це пишуть на сторінці міської ради у фейсбуці.
«Автором фоторобіт є тридцятирічний Anton Hearsglow Balan, мешканець цього південного українського міста, якому довелось і самому прожити 255 днів свого життя в окупації» – , розповідає науковий співробітник музею Богдан Янович.
Антон співпрацював з провідними регіональними ЗМІ та міською адміністрацією Херсона, є фотографом Херсонської обласної універсальної технічної бібліотеки імені Олеся Гончара. У перші дні повномасштабного вторгнення він став до лав місцевої тероборони.
Виставка прибула до Володимира від місцевої мешканки Ірини Смірнової, а працівники музею взяли на себе відповідальність за її проведення. З цієї нагоди відбулася презентація і благодійний концерт під назвою «Із вірою в перемогу». На заході виступили працівники культури Зимнівської центру культури і дозвілля.
Під час концерту глядачі зібрали кошти, які Антон згодом спрямує на підтримку ЗСУ, а також на професійну відеокамеру, щоб і надалі займатись фотодокументальною справою, яку він розпочав ще у 2020 році.
Поки сам фотограф служить у Збройних силах України, його фотороботи мандрують Україною. Після 18 липня виставка вирушить у тур містами: Трускавець, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Вінниця, Кропивницький та Херсон.
Під кожним фото розміщено його назву і коротке роз’яснення до ситуації, яку змогла зафіксувати фотокамера майстра.
Виставка функціонуватиме до кінця тижня щодня з 10:00 до 17:00, у неділю – з 10:00 до 14:00.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: