У Володимирі відбувся ще один осінній ярмарок

Минулої суботи на центральній площі Володимира відбувся сільськогосподарський ярмарок, організований міськвиконкомом. Мешканці княжого міста мали ще одну нагоду запастися на зиму овочами та медом, заразом прикупити м’яса, яєць, риби, бакалійної та хлібопекарської продукції, придбати саджанці дерев та квіти, деякі товари повсякденного вжитку, також поповнити господарства кролями та різноманітною птицею. Але ціни на більшу частину представленого асортименту нічим не відрізнялися від ринкових. Щоправда, цього разу була помітно дешевшою цибуля, за яку просили по 10 гривень за кілограм. Моркву продавали по три гривні. А от жива риба у порівнянні з минулим разом дещо подорожчала.
У ярмарку брали участь сільгоспвиробники з району і області та переробні підприємства, серед яких ТзОВ «Володимир-Волинський хлібозавод», комбінат хлібопродуктів, Волиньзернопродукт, ПП «Грабович», ТОВ «Юкон-Продтрейд» (олія), ТзОВ «Забіяка», Ратнівський молокозавод, ПП «Аватон», Нововолинський хлібозавод, «Всеволодівські делікатеси», Чортківський та Дережнянський сирзаводи, ДП «АФ «Луга-Нова», ПП «Русінова» (МТ «Масляна»), ТзОВ «Сучасні дистрибуційні системи», ТзОВ «Волиньпродукт», ВПУ та інші.
Програма свята включала різноманітні конкурси, забави, розіграші та аукціон сільськогосподарської продукції, де зокрема одна жінка за 40 гривень придбала мішок, в якому тихесенько сидів великий живий гусак. Бадьорого настрою відвідувачам додавав виступ духового оркестру Володимир-Волинської дитячої музичної школи.
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі