У Володимирі відбувся семінар-практикум клубних працівників району

У вівторок, 8 грудня, у районному будинку культури відбувся семінар-практикум клубних працівників району та керівників колективів вокального жанру «Динаміка розвитку вокального мистецтва». Із програмою семінару присутніх ознайомила методист І категорії РБК Тетяна Гуз та розповіла про завдання клубних закладів щодо організації роботи аматорських колективів вокального жанру і зробила аналіз розвитку вокального мистецтва у клубних закладах. По завершенні свого виступу Тетяна Євгенівна запросила до слова керівника народного аматорського хору культпрацівників району «Любисток», хормейстера з багаторічним досвідом роботи Юрія Віслобокова. У своєму виступі Юрій Степанович розповів про труднощі, які виникають у роботі із самодіяльним вокальним колективом, та провів практичне заняття з вивчення твору – пісні «Волинь» на вірші Надії Гись і музику Володимира Музиченка. Під час репетиції він розповідав, як правильно розпочинати роботу над вивченням пісні, на що потрібно звертати увагу, що таке колективний спів та якими навиками повинен володіти сам керівник. З цікавістю та задоволенням учасники заняття вивчали пісню, уважно слухаючи й виконуючи усі поради керівника.
Художній керівник РБК Дмитро Терьохін роздав папки – пам’ятки на допомогу керівникам вокальних колективів району з методичними матеріалами (методика вивчення пісень, нотний матеріал та рекомендований список вокальних творів).
Своїм багаторічним досвідом роботи з дитячими колективами вокального жанру поділилася з колегами керівник гуртків районного будинку школяра, учасниця народного аматорського хору «Любисток» Людмила Гендис. Її розповідь була цікавою для всіх. Людмила Леонідівна розкрила секрети роботи з дітьми, підбору учасників у свої колективи та репертуару. Розповіла про досягнення у роботі, про участь її вихованців в обласних та районних святах, конкурсах, фестивалях. На завершення семінару-практикуму перед клубними працівниками виступили жіноча вокальна група «Молодички» БК с.Зимне (керівник Валентина Гонтарук), жіноча вокальна група «Первоцвіт» БК с.Селець (керівник Віта Литвинчук) та жіноче вокальне тріо БК с.Суходоли (керівник Лариса Таргоній). У виконанні колективів звучали як авторські, так і українські народні пісні. Учасники семінару щедро нагородили оплесками аматорів сцени, дякували за чудове виконання.
Директор районного будинку культури Людмила Оцалюк звернулася до керівників колективів з проханням частіше брати участь у районних заходах, щоб показати талановитих та обдарованих людей, які, звичайно, є у кожному населеному пункті. По завершенні Людмила Михайлівна вручила подяки керівникам колективів, які брали участь у семінарі, та щиро подякувала їм за роботу.
Владислав Дворецький, культорганізатор РБК, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі