У Володимирі відбувся благодійний захід

У Володимирі відбувся благодійний захід
У Володимирі відбувся благодійний захід

У Володимирі на валах городища відбулася перша зустріч у рамках культурного проєкту «Серпень із заповідником». 
Благодійний захід відбувся у п'ятницю, 11 серпня. Про це повідомила наукова співробітниця адміністрації Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» Орися Вознюк.
Відвідувачі поринули у франкіану. Лекторкою була учителька української мови та літератури Ганна Мельничук.  Популяризаторка української культури розповіла маловідомі факти та спогади про Івана Франка. 
Організаторам події вдалося зібрати 2000 тисячі гривень на підтримку ЗСУ.
«Серпень з заповідником – це завжди атмосферно, бо на валах по-особливому добре. Я ж вам казала, що Anna Melnychuk може говорити про Івана Франка вічно. Дякуємо Ані, за таку прекрасну розповідь.  Я люблю наших володимирчан. Треба прийти послухати – прийдемо!!! Дякую за те, що завжди з нами! Ваша підтримка дуже важлива! Отже, вчора нам вдалася зібрати для волонтера, який збирає кошти для наших ЗСУ Андрій Дячук 2000 тис. грн. Щиро дякуємо!» – написала Орися Вознюк.
Протягом серпня у всіх охочих буде можливість познайомитися з цікавими володимирчанами та почути безліч корисної інформації та підтримати наших військових донатом.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: