У Володимирі відбулось засідання комісії з соціальних питань

У Володимирі відбулось засідання комісії з соціальних питань
У Володимирі відбулось засідання комісії з соціальних питань

15 лютого в залі засідань виконавчого комітету міської ради засідала комісія з соціальних питань по Володимир-Волинській міській територіальній громаді щодо надання матеріальної допомоги мешканцям громади, які опинились у скрутній життєвій ситуації. За результатами розгляду звернень жителів громади було виділено кошти 53-ом особам на загальну суму 160 тисяч гривень.
Десятеро заявників отримали матеріальну допомогу на лікування родичів та близьких у сумі 32 тисячі гривень. Надано матеріальну допомогу на лікування важкохворих дітей двом десяткам сімей в сумі 122 тисячі гривні (за програмою). Трьом жителям громади виділено кошти на поховання рідних/близьких в розмірі 2850 гривень.
Крім того, було розглянуто клопотання голови спілки ветеранів Володимир-Волинської міськрайонної організації УСВА І. Омельчука , та подання начальника управління соціальної політики Наталії Голюк щодо відзначення грошовою допомогою громадян до Дня вшанування учасників бойових дій та 33-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану. Було прийняте рішення надати таку допомогу 10-ом громадянам на суму 3 тисячі гривень. 
Також члени комісії розглянули звернення начальника управління соціальної політики щодо відзначення з нагоди 90-річного та 95-річного ювілеїв 5-ох ветеранів війни та праці. На ці заходи було виділено дві з половиною тисячі гривень. Три тисячі гривень виділили на привітання з нагоди дня народження дітей та батьків загиблих/померлих учасників АТО/ООС. Також двом сім’ям продовжено виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: