У Володимирі відбулось засідання комісії з питань ЖКГ

У Володимирі відбулось засідання комісії з питань ЖКГ
У Володимирі відбулось засідання комісії з питань ЖКГ

28 серпня відбулось засідання постійної комісії з питань власності та житлово-комунального господарства у складі Ганни Радкевич, Сергія Венгера, Оксани Виваль та Олександра Дзядука. На розгляд комісії було винесено сім питань порядку денного.
Не підтримали депутати два запропонованих проєкти рішення, які стосувались перерозподілу коштів: «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 03.03.2023 № 21/14»Про Програму сприяння збереженню і покращенню технічного стану житлового фонду Володимир-Волинської територіальної громади та його безпечній експлуатації на 2023-2025 роки» та «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.12.2020 № 2/6 «Про Програму сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та органів самоорганізації населення у м. Володимирі-Волинському на 2021-2023 роки» (зі змінами)».
Після певної дискусії щодо доцільності виділення коштів на придбання конвеєра для навантаження щепи та котла з комплектуючими для КП «Володимиртепло», присутні на комісії таки одноголосно рекомендували до розгляду сесії задоволення усіх бюджетних запитів. Серед них – 670 тис. грн на виготовлення ПКД та експертизу реконструкції котельні на вул. Шевченка, 8-К, 16 млн 234 тис. 788 грн на капітальний ремонт водопроводу на вулицях Володимира Великого, Левка Лук’яненка, Сонячній, Проскури та Лісничій, 466 тис. грн на придбання генераторів для КП «Володимирводоканал», 3 млн 186 тис. 998 грн на капітальний ремонт ліфтів, 2 млн 216 тис. 796 грн – капітальний ремонт дахів ОСББ, ЖБК, ОСН та ін.
Члени комісії підтримали також рішення щодо затвердження умов та стартової ціни об’єкта малої приватизації міської комунальної власності на вул. Луцькій, 140. Стартова ціна становитиме 201 тис. 430 грн.
Інше рішення, за яке проголосували, стосувалось надання дозволу на списання та демонтаж чотирьох будівель на території колишньої інфекційної лікарні: гаража, котельні та двох боксів, які перебувають в аварійному стані. Так зване «червоне» приміщення лікарні залишиться і перебуватиме у складі реабілітаційного центру, будівництво якого невдовзі має розпочатись на вул. Генерала Шухевича, 10.
Депутати також заслухали звіт директора КП «Полігон» Володимира Собіпана про роботу цього підприємства.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: