У Володимирі відбулось засідання комісії з питань підприємництва

У Володимирі відбулось засідання комісії з питань підприємництва
У Володимирі відбулось засідання комісії з питань підприємництва

21 лютого відбулось засідання постійної комісії з питань торгівлі, послуг, розвитку підприємництва та інвестицій у складі Павла Горошкевича (онлайн), Юлії Крижановської та Сергія Литвина, на якому розглянули 34 питання порядку денного.
Про це інформують на сайті міста.
Найперше депутати заслухали і підтримали звіт начальниці управління бюджету та фінансів Оксани Субицької про виконання бюджету Володимир-Волинської міської територіальної громади за 2023 рік, а також ознайомились із бюджетними запитами військових частин, розгляд яких буде виноситись на сесію міської ради, яка відбудеться 29 лютого.
Ця комісія стала першою, яка не рекомендувала до розгляду сесією проєкту рішення про перенесення пам’ятки історії місцевого значення «Могила братська радянських воїнів, пам’ятник на честь радянських воїнів, партизан і підпільників» на Федорівське кладовище у разі виявлення у ній поховання солдатів II Світової війни: один голос «за», два депутати утримались.
Також члени комісії проголосували за три десятки питань, які стосувались поновлення чи припинення договорів оренди землі, заміни сторони орендаря, передачі земельної ділянки в оренду тощо. Не підтримали лише поновлення договору оренди землі КП «Промжитлобуд» на вул. Драгоманова, 2.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: