У Володимирі відбулось засідання бюджетної комісії

У Володимирі відбулось засідання бюджетної комісії
У Володимирі відбулось засідання бюджетної комісії

28 серпня відбулось засідання комісії постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, на порядок денний якого було винесено 17 питань порядку денного.
У засіданні узяли участь члени постійної комісії: депутати Наталія Василець, Микола Савельєв, Сергій Коба, Андрій Принда (з допомогою відеозв’язку), а також голови депутатських фракцій, перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, секретар міської ради Іван Юхимюк, керівники управлінь та структурних підрозділів міськвиконкому. 
Першими заслухали питання, які стосуються виділення коштів з бюджету громади на підтримку військових частин. Відповідно до бюджетних запитів загалом планується виділення понад 25 млн грн. За ці кошти військові частини планують придбати матеріальні засоби, які необхідні для виконання бойових завдань: квадрокоптери, антидронові рушниці, тепловізори тощо. Усі запити були підтримані комісією. Позитивний висновок бюджетної комісії отримало і питання виділення 1,3 млн гривень  для придбання аварійно-рятувального обладнання для 7-ї ДПРЧ.
Підтримали до розгляду сесії і проєкти рішень, які стосуються виділення понад 1,4 мільйона гривень, які необхідні для виплати компенсації перевізникам за перевезення пільгових категорій населення, 2,2 мільйона – для реконструкції системи водопостачання та водовідведення будівлі колишньої інфекційної лікарні, де буде облаштовано реабілітаційний центр для військовослужбовців. Одноголосно підтримані і зміни до цільових програм щодо збереження і покращення технічного стану житлового фонду, підтримки ОСББ, ЖБК та ОСН, підтримки розвитку культури, а також молодіжної політики й спорту громади.
Детально розглянули на засіданні комісії й зміни до цьогорічного бюджету, що передбачають розподіл 65 мільйонів гривень, які надійшли від перевиконання дохідної частини загального фонду бюджету. Депутати обговорили кожну статтю прогнозованих видатків, вносили свої корективи та робили зауваження.
З усіма проєктами рішень, які виносяться на чергову сесію, що відбудеться 7 вересня, можна ознайомитись на сайті міської ради у розділі “Документи”. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: