У Володимирі відбулася Всеукраїнська конференція

Захід був присвячений 1000-річчю пам’яті князя Володимира Великого та 860-й річниці початку будівництва Успенського собору.
23 жовтня у Володимирі відбулася 54-а Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Місто Володимир-Волинський та Побужжя у світовій та українській історії. Успенський собор в історії міста Володимира-Волинського та України», присвячена 1000-річчю пам’яті київського князя Володимира Великого та 860-й річниці початку будівництва Успенського собору.
Учасників зібрання – науковців, краєзнавців, любителів історії – привітав міський голова Петро Саганюк, який зазначив, що діяльність святого князя Володимира дала свого часу нашим пращурам імпульс та енергію, і вони створили таку благородну, мужню, сильну і красиву київську державу, яка прославилася у віках. На жаль, сьогодні, у XXI столітті, йде боротьба за Україну, її культуру, за її витоки. Росія готує «рейдерське захоплення» нашої історії і постаті князя Володимира. Саме вкрадену українську історію ворог сьогодні цинічно використовує для того, щоб підтвердити своє право і на анексовані ним українські ж території.
«Ми не повинні цього допустити. Ми маємо боротися за нашу історичну спадщину, тому проведення наукових досліджень, історичних конференцій є дуже важливим сьогодні», - наголосив він і побажав плідної роботи, гарного настрою і приємних вражень від перебування у нашому місті.
Підготувала Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі