У Володимирі у ЦНАПі можна отримати витяг з реєстру територіальної громади

У Володимирі у ЦНАПі можна отримати витяг з реєстру територіальної громади
У Володимирі у ЦНАПі можна отримати витяг з реєстру територіальної громади

Повідомляємо, що з 10 липня отримати витяг з реєстру територіальної громади мешканці громади (в тому числі й пільгових категорій) зможуть у приміщенні ЦНАПу.
Повідомляє сайт міської ради.
Зумовлено це тим, що кількість звернень пільговиків  у порівнянні з попередніми місяцями значно знизилась, тож отримати  пільгові проїзні картки в управлінні соціальної політики можна одразу у день звернення в порядку живої черги.  
Для отримання витягу з реєстру територіальної громади можна звернутись у ЦНАП відповідно до графіка роботи: понеділок та четвер – з 8.00 до 16.00 год,  у вівторок та середу  з 8.00 до 17.00 год, у п’ятницю з 8.00 до 15.00 год без обідньої перерви.  
Також принагідно інформуємо, що мешканці сіл Ласків та Вощатин можуть отримати витяг з реєстру безпосередньо у старостаті. Окрім цього, така послуга доступна у порталі Дія.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: