У Володимирі та на околицях уже два тижні шукають зниклу жінку з Харкова

У Володимирі та на околицях уже два тижні шукають зниклу жінку з Харкова
У Володимирі та на околицях уже два тижні шукають зниклу жінку з Харкова

З проханням знайти ВАЛЕНТИНУ НЕДОБУГУ, яка зникла понад 14 днів тому, до редакції звернулися її рідні. 
«Разом із друзями, знайомими та колегами ми перевірили всі навколишні території району, а також розмістили оголошення в найближчих містах: Нововолинську, Червонограді, Львові, Луцьку, Рівному. На превеликий жаль,  результату це не дає», - зазначає внук зниклої Валентини Василівни.
Ще 15 травня близько 18 години у с. Зимне, що поблизу міста Володимира (Волинська область), Валентина Недобуга вийшла з монастиря, де проживала на час евакуації, і пішла у невідомому напрямку.  
Пані Валентині 67 років, орієнтовно виглядає на 50-60 років. Одягнена була у джинси та світло-зелену кофтину. Зараз може бути в іншому одязі, якщо хтось надав допомогу. 
До пошуків долучені правоохоронні органи, які також зараз проводять слідчі дії. 
Рідні просять допомогти в пошуку, адже зникла жінка хворіє на Альцгеймера і без відповідного лікування її стан може постійно погіршуватися.  Після тривалих пошуків родина зниклої у відчаї і передасть фінансову винагороду в розмірі 100 тисяч гривень людям, які знайдуть Валентину Василівну. 
Жінка могла говорити про Харків, бо після обстрілів цього міста була евакуйована на Волинь. Можливо, каже, що хоче повернутися до Харкова, і просить допомогти з доїздом. Можливо, хтось її підвіз до якогось із сусідніх міст чи далі (Львів, Рівне або Тернопіль).
Якщо бачили жінку або маєте інформацію, телефонуйте за номерами: 0675772707 (внук), 0634661066, 0502077200 чи  102.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: