У Володимирі створюється притулок для бездомних тварин

13 січня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній очільник міста висловив подяку комунальним службам, які справно працювали усі святкові дні. Ситуація, що склалася у парку «Слов’янський», навпаки, викликала у Петра Даниловича обурення. «У пориві шаленої енергії там зламано лавки, огорожу і близько десяти дерев», - сказав міський голова. У місті також назріла проблема з виплатою лікарняних: станом на 13 січня вони виплачені тільки до 3 грудня. Також стало відомо, що у 2015 році не будуть видаватися путівки на санаторно-курортне лікування. Після наради Петро Саганюк провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, які прогнози на бюджет-2015?
-Бюджет ще не готовий, є ряд моментів, які затримують цей процес, зокрема вони стосуються прийняття нових податкових законів. Зараз у міському бюджеті є близько 10 мільйонів гривень – цього достатньо для виплати заробітної плати бюджетникам, а також маємо 3 мільйони у бюджеті розвитку.
-Інтернетом поширилася інформація про те, що військова прокуратура відхилила звернення міської влади стосовно виділення землі під кладовище. Як можете це прокоментувати?
-У місті є проблема, про яку вже не раз говорилося: виділення землі під міське кладовище. Ще трохи – і не буде де ховати людей, адже Федорівське кладовище вже майже повне. Отож, ми звернулися до військових, щоб виділили землю, яка є у їхній власності. Та вони нам відмовили з якихось своїх міркувань.
-Питання створення притулку для собак вирішено?
-Притулок створюється, але виникає проблема з його забезпеченням через брак коштів. Це ж потрібно платити заробітну плату людям, які там працюватимуть. А де тоді брати кошти на самих тварин? Ми ж не можемо собі дозволити такий притулок, де тварини голодують? Все-таки ми прагнемо до Європи. От я, коли поїду до Грубешова, обов’язково поцікавлюся тим, чи є там притулки і якщо є, то які вони.
Тетяна Корнійчук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі