У Володимирі стартують два проекти: Світового банку і «Білорусія-Україна»

16 лютого відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. У зв’язку з тим, що міський голова перебуває на лікарняному, нараду проводив перший заступник Ярослав Матвійчук. Насамперед він повідомив, що останніми днями були дзвінки на «гарячу» урядову лінію щодо зволікання із нарахуванням субсидій, а тому керівнику управління соціального захисту Миколі Матусевичу вказано вжити відповідні заходи для стабілізації ситуації, а також ще раз підняти питання про пільгові перевезення листом на адресу голови облдержадміністрації.
Цього тижня на Волині, а відповідно і у нашому місті, стартує реалізація інвестиційного проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі людини». В рамках цього проекту планується відновлення амбулаторії в селищі цукрового заводу, а також покращення амбулаторних умов у ТМО. Заступник міського голови повідомив, що делегація з Володимира-Волинського побувала у Бресті, де відвідала лікувальні заклади. А тому стартує ще один проект – «Білорусія-Україна», метою якого є придбання медичного обладнання.
У міську раду звернулися представники ГО «Учасники АТО», яких хвилює факт затримання їхніх товаришів на кордоні. Це питання необхідно серйозно вивчити.
У березні очікується приїзд німецької делегації. Розглядатиметься проект стосовно ремонтних робіт із залученням німецьких інвестицій.
Починає працювати комісія з діяльності «Теплокомуненерго». Є потреба в замовленні нових зупинок біля 1-ої школи, пошти та на вулиці Зимнівській. На старті, відповідно до погодних умов, ремонт доріг та прибудинкових територій.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі