У Володимирі серйозна проблема із сміттєзвалищами

14 червня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Насамперед міський голова Петро Саганюк подякував усій команді міської ради, а також іншим службам, які були причетні до організації та проведення ярмарку і візитівки. Переходячи до повсякденних питань, міський голова зазначив, що надходить багато звернень громадян щодо встановлення обмежувачів автомобільного руху. Є необхідність напередодні великого православного свята почистити місто від заростів. У Володимирі є серйозна проблема із сміттєзвалищами, яку потрібно вирішувати, аби уникнути біди, яка спіткала місто Львів. Багато наших проблем, зауважив мер, виникає через те, що немає належного нагляду і контролю, а це у свою чергу спричинене відсутністю відділення поліції. Місцевий відділ поліції не забезпечує належного порядку в місті. З приводу цього заступник міського голови секретар міської ради Олег Свідерський отримав завдання підготувати лист-звернення на ім’я міністра МВС Арсена Авакова щодо створення відділення поліції з можливим об’єднанням відділів Володимира-Волинського, Турійська та Ковеля. Викликає занепокоєння вказівка щодо скорочення ліжко-місць у ТМО. «Проектна потужність нашої лікарні розрахована на 500 ліжко-місць, а насправді існує 280, і ще хочуть скоротити на 80, - сказав очільник міста. – Ніхто не зважає на людей. Досі відсутня вакцина для БЦЖ». По закінченню наради Петро Саганюк поздоровив усіх громадян Володимира-Волинського зі святом Трійці, а комунальним службам ще раз наголосив забезпечити життєдіяльність міста.
Під час брифінгу з місцевими журналістами міський голова відповів на їхні питання.
-Як Ви прогнозуєте гру збірної України на чемпіонаті з футболу «Євро – 2016»?
-Дуже важко прогнозувати. Дуже сильна команда Польщі. Хоч порівняно з німцями наші грають краще.
-Знову гостро стоїть питання про «Теплокомуненерго». Там проблема лише в одній людині, чи її слід розглядати ширше?
-Я не хочу сказати, що там проблема в одній людині. В нашій державі людина стоїть на останньому місці. Досі не можемо дати людям гарячу воду. По різниці у тарифах бюджетним установам держава заборгувала 5 мільйонів гривень. Звичайно, є певна вина і керівництва «Теплокомуненерго». Їхні внутрішні розбірки не дають належних результатів. Їм виділили бюджетні гроші на лічильники, а вони досі не встановлені.
-У соціальних мережах поширюються негативні думки щодо останньої сесії міської ради. Ваше особисте враження?
-Хотілося б, щоб було менше піару, а більше конкретних справ. Ми не раз говоримо про те, що зробив для району Ігор Гузь. А що зробили наші депутати? Вони вміють лише з когось питати.
-Поширюється інформація про виділення земельних ділянок, зокрема схвильовані мешканці вулиці ім.Ковалевської.
-Цим питанням займається земельна комісія і депутати міської ради. Я лише підписую їхні рішення.
-Як щодо очищення річки Риловиця?
-Замовлено документацію у проектному інституті. Хоч я вважаю, що можна було б обійтися і без інституту. Але у нас не працює як слід головний архітектор. Там невеликі затрати. Можна зробити лавочки, встановити ліхтарі, облаштувати тенісний майданчик.
-Існує, як Ви казали, проблема сміттєзвалища. Чи є якісь пропозиції, наприклад, зацікавленість інвесторів?
-У нас не думають про екологію. Були у нашому місті німці, шведи, цікавилися цим питанням. Можна збудувати завод з переробки сміття. і це не проблема, але йому потрібна сировина.
-Чи триває ще спільний проект із поляками?
-Це навіть не проект. Поляки ставлять питання про урочисте відкриття комплексу по захороненню їхніх співвітчизників.
-Є декілька кандидатур на посаду начальника відділу культури?
-Будемо оголошувати конкурс. Поки що виконуватиме обов’язки начальника Роман Віслобоков.
-Чи щось планується із приміщенням колишньої 1-ої школи на вулиці Драгоманова?
-Виділили кошти, працює ревізія. В колишньому виробничому комбінаті буде багатоповерховий будинок.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі