У Володимирі рятувальники відкачують воду з підтоплених присадибних ділянок

У Володимирі рятувальники відкачують воду з підтоплених присадибних ділянок
У Володимирі рятувальники відкачують воду з підтоплених присадибних ділянок

Протягом 3-4 січня рятувальники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ) активно відкачують воду з присадибних ділянок володимирчан.
Підтоплення на деяких вулицях сталося внаслідок підняття ґрунтових вод, запевнили у Володимирському районному управлінні ДСНС України.
Зокрема, сильно підтоплено ділянки на вулицях Кожедуба, Львівська, Лесі Паєвської, Степана Бандери та провулку Річний потерпають від затоплення.
В ході робіт рятувальники використовують спеціальний автомобіль та переносну мотопомпу для відкачування води з постраждалих територій. Ці заходи проводяться з метою запобігання подальшого поширення затоплення та захисту майна місцевих мешканців.
«Підтоплення приватних обійсть може створити різні небезпеки для мешканців і їхнього майна. Найбільш очевидна небезпека полягає в тому, що вода може завдати шкоди будівлям, майну та інфраструктурі. Підтоплення може призвести до руйнування фундаментів будівель, пошкодження електричних систем та приладів. Також підтоплення може створити небезпеку зсувів ґрунту та підточення фундаментів будівель», пояснили рятувальники.
Надмірна вологість ґрунту також може призвести до зниження врожайності сільськогосподарських культур. Крім того, підтоплення може призвести до забруднення питної води, що загрожує здоров'ю людей. 
Представники ДСНС закликають громадян бути обережними та дотримуватися безпечної поведінки під час негоди. У разі виникнення надзвичайної ситуації чи потреби у допомозі, мешканці можуть звертатися за телефонами «101» або «112» для отримання необхідної допомоги.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: