У Володимирі розглянули проєкти громадських організацій щодо дітей та молоді

У Володимирі розглянули проєкти громадських організацій щодо дітей та молоді
У Володимирі розглянули проєкти громадських організацій щодо дітей та молоді

15 грудня відбулось засідання конкурсної комісії з розгляду програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету у 2022 році.
Заступник міського голови Андрій Гудим, який очолив конкурсну комісію, ознайомив присутніх з питаннями, які виносяться на розгляд комісії, а саме: про ухвалення ергламенту роботи міської конкурсної комісії з розгляду програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету у 2022 році, про конфлікт інтересів членів конкурсної комісії та допуск конкурсних пропозицій поданих інститутами громадянського суспільства для участі у ІІ етапі конкурсу.
На засіданні ухвалили регламент роботи  та повідомили, що конфлікт інтересів у членів конкурсної комісії відсутній. До  участі у ІІ етапі конкурсу програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету у 2022 році допущені наступні конкурсні пропозиції:
Від громадської організації «Зелений маяк»: 

  • «Національно-патріотичний дитячий табір “Рейнджер кемп Україна”»;
  • «Дитячо-юнацький футбольний міні-чемпіонат “World Cup-2022”»;
  • «Школа організації здорового освітнього середовища»;

Від громадської організації «Берег надії»:

  • «Фестиваль творчості для дітей/молоді з інвалідністю».

На ІІ етапі конкурсу буде проводитись відкритий захист конкурсних пропозицій та їх індивідуальне оцінювання членами конкурсної комісії.
Відкритий захист проєктів відбудеться 24 грудня 2021 року о 11.00 год в нижньому залі міської ради, за адресою: вул. Д. Галицького, 5. Представники громадськості та засобів масової інформації мають право бути присутніми під час відкритого захисту як спостерігачі. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: