У Володимирі привітали з днем народження маму загиблого Героя

У Володимирі привітали з днем народження маму загиблого Героя
У Володимирі привітали з днем народження маму загиблого Героя

У Міжнародний жіночий день володимирчанка Світлана Ворошик – мама полеглого Героя Євгена Ворошика – відзначила своє особисте свято. З цієї нагоди до іменинниці завітав секретар міської ради Іван Юхимюк.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці міста.
Від імені міського голови, працівників міськвиконкому та усієї громади Іван Юхимюк привітав пані Світлану з 54-річчям, вручивши їй квіти та грошовий подарунок.
“Бажаю вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, сил, Божого благословення та якнайшвидшої Перемоги”, – побажав іменинниці секретар міської ради.
29-річний старший сержант Євген Ворошик обіймав посаду командира відділення взводу безпілотних авіаційних комплексів батареї управління та артилерійської розвідки.
До лав ЗСУ Євген вступив за контрактом після проходження строкової служби ще у 2013 році. Помер захисник 4-го жовтня 2022 року у шпиталі міста Харків від поранень, які отримав, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Першотравневе, що на Харківщині. Осиротілими залишилися мама Євгена, дружина та маленький синочок. Поховали полеглого воїна з усіма військовими почестями на кладовищі села Поничів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: