У Володимирі проводяться інспекторські перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей

Фахівці Володимир-Волинського МРВ УДСНС проводять перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей. Зокрема 2 квітня була проведена позапланова перевірка ресторану «Золота легенда» у Володимирі. Керуюча закладом надала інспекторам всю інформацію щодо стану пожежної безпеки на об’єкті, його характеристики, пожежне навантаження тощо.
Під час здійснення перевірки рятувальники особливо звернули увагу на наявність та технічний стан автоматичних систем протипожежного захисту і оповіщення, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, евакуаційні шляхи та виходи, утримання в належному стані первинних засобів пожежогасіння та взаємодію між адміністрацією закладу і пожежно-рятувальними підрозділами міста. Окрему увагу було приділено під’їзним шляхам до об’єкта для пожежної та спеціальної техніки і стан утримання пожежної водойми.
За результатами перевірки фахівцями зроблені висновки, що об’єкт відповідає вимогам правил пожежної та техногенної безпеки, постійно проводиться відповідна робота щодо проведення інструктажів та навчань посадових осіб і працівників ресторану.
Крім того, працівниками Володимир-Волинського МРВУДСНС перевірено ще п’ять об’єктів з масовим перебуванням людей: ресторан «Дружба», готельний комплекс «Волинь», гуртівня «ПАККО №1701», техно-торговий комплекс «Люкс» та комунальне торгове підприємство – будинок торгівлі «Роксолана» у Володимирі.
Позапланові перевірки аналогічних об’єктів щодо дотримання вимог правил пожежної і техногенної безпеки у місті тривають.
Олег Данилів, провідний інспектор Володимир-Волинського МРВ УДНС

Розділ новин: 

Коментарі