У Володимирі провели групову консультацію для педагогів шкільної інклюзії

У Володимирі провели групову консультацію для педагогів шкільної інклюзії
У Володимирі провели групову консультацію для педагогів шкільної інклюзії

На базі Володимир-Волинського центру професійного розвитку педагогічних працівників консультантка ЦПРПП Людмила  Салабай провела групову консультацію, що об’єднала  педагогів, які працюють із особами з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти нашої громади.
Щоб окреслити загальні орієнтири відповідно  до нового Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.09.2021 року № 957, присутні ознайомилися  з  організаційними засадами інклюзивного навчання учнів з особливими освітніми потребами за інституційною (очною (денною) формою здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти.
На заході презентувалися інноваційні підходи до організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами в контексті оновленого нормативного правового поля: структура категорій (типологій) освітніх труднощів та рівнів підтримки дітей. Цікавою та корисною була інформація щодо методичного інструментарію, який допоможе встановити причину освітніх труднощів, що можуть виникати в учнів під час освітнього процесу, визначення бар’єрів та стратегії подальшої підтримки задля їх подолання. Надані презентаційні матеріали матимуть цінність у практичній діяльності педагогів.
Присутні обмінялися досвідом з питань діяльності в системі “Україна. Інклюзія”.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: