У Володимирі пропонують підняти вартість проїзду у маршрутках до 5 гривень

На сайті Володимир-Волинської міської ради оприлюднили проект регуляторного акту про можливе збільшення вартості проїзду у міських маршрутках до 5-ти гривень, а дітям шкільного віку - 3 гривні.
Зазначимо, що дана пропозиція поки є проектом. Раніше йшлося, що перевізники зверталися до міського голови Петра Саганюка з проханням підняти тарифи на перевезення.
27-го грудня на сайті міської ради з’явив проект рішення. Відтак пропонується встановити тарифи на послуги з перевезення одного пасажира автобусами на міських маршрутах загального користування, що працюють в режимі маршрутного таксі, в наступних розмірах:
- в межах міста в розмірі 5 гривень.
- до села Зимне - 6 гривень.
- до сіл Фалемичі, Шистів та Горичів по 7 гривень.
Для дітей шкільного віку від 6 до 14 років встановити вартість проїзду автобусами на міських маршрутах загального користування, що працюють в режимі маршрутного таксі – 3 гривні.
Перевезення дітей віком до 6 років без права зайняття ними окремого місця здійснюватимуть й надалі безоплатно.
В аналізі регуляторного акту розглядали три варіанти вирішення проблеми. Перша - не підіймати тарифи і залишити на нинішньому рівні, однак як результат деякі підприємці можуть відмовитися від надання послуг. Друга альтернатива - щоб виконком дофінансовував витрати підприємців, однак для цього потрібно виділяти кошти з бюджету. І третя - підняття тарифів.
Громадське обговорення з цього приводу відбудеться 28 січня 2019 року. Після погодження проекту на слуханнях, його відправлять на розгляд виконкому, який прийме рішення.
Наталія Ткачук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі