У Володимирі проходив міжобласний семінар працівників культури

24 вересня у Володимирі-Волинському відбувся міжобласний семінар-практикум працівників культури Львівської та Волинської областей.
Зустріли гостей, як годиться, хлібом та сіллю голова районної державної адміністрації Наталія Василець і завідувач сектору культури та туризму РДА Роман Віслобоков.
Учасники семінару відвідали культурно-мистецький центр нашого міста, після чого завітали до районного будинку культури, де своє пісенне вітання їм подарувала вокальна група народного аматорського хору культпрацівників РБК «Любисток». У фойє закладу гості мали можливість помилуватись виставкою декоративно-прикладного мистецтва: вишитими рушниками та доріжками, розшитими бісером сорочками та іконами, виробами з дерева майстра та керівника хору «Любисток» Юрія Віслобокова. виробами на яєчній шкаралупі художника-дизайнера, народного умільця Анатолія Бойка.
А в актовому залі чекав на учасників семінару ще один приємний сюрприз. Директор районного будинку культури Людмила Оцалюк розповіла про роботу колективів РБК, зокрема народного аматорського театру та запропонувала подивитись комедію Марка Кропивницького «По ревізії» (режисер Віталій Герасимлюк) у виконанні самодіяльних акторів цього колективу. Глядачі були вражені виступом та нагородили аматорів сцени щирими оплесками.
Начальник Львівського обласного науково-методичного центру Роман Береза та директор Володимир-Волинського районного будинку культури Людмила Оцалюк обмінялись цінними сувенірами і словами вдячності за теплу зустріч.
Далі маршрут учасників семінару проліг до музею-садиби Ігоря Стравінського у місто Устилуг та до жіночого Успенського Святогірського монастиря у с.Зимне.

Розділ новин: 

Коментарі