У Володимирі презентували ювілейний збірник спогадів старожилів

У Володимирі презентували ювілейний збірник спогадів старожилів
У Володимирі презентували ювілейний збірник спогадів старожилів

28 липня у приміщенні туристично-інформаційного центру адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» представила 10-й ювілейний збірник спогадів «Володимир, яким ми його пам’ятаємо. Людські долі».
Цього року книга видана за сприяння Програми розвитку туризму Володимир-Волинської міської територіальної громади. З презентацією ювілейного збірника адміністрацію заповідника привітав заступник міського голови Андрій Гудим.
Як розповіла наукова співробітниця ДІКЗ “Стародавній Володимир” Орися Вознюк, збірник розділений на дві частини: перша складається власне зі спогадів 14 володимирчан, а до другої увійшло оповідання Святослава Панасевича «Дезертир» про евакуацію його родини під час Першої світової війни.
Загалом упродовж краєзнавчої розвідки “Володимир, яким ми його пам’ятаємо” вдалося записати 156 розповідей людей, що увійшли до десяти збірників. Окремо були видані книги «Сім вечорів з Наталією Назарівною-Грабарчук», «Місто над Лугою» Святослава Панасевича та «Щоденник вчителя» Макса Шехтера.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: