У Володимирі працювали представники дитячого фонду ООН-ЮНІСЕФ

У Володимирі працювали представники дитячого фонду ООН-ЮНІСЕФ
У Володимирі працювали представники дитячого фонду ООН-ЮНІСЕФ

У Володимирі відбулась зустріч із представниками Дитячого фонду ООН – ЮНІСЕФ. На заході обговорили програму «Кращий догляд для кожної дитини».
Прийом проходив 19 вересня у приміщенні міської ради. Про це пишуть на сторінці міськради у фейсбуці.
Заступник міського голови Андрій Гудим, керівництво служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації та управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міста Луцька поспілкувалися про результати відбору заявок на участь у програмі «Кращий догляд для кожної дитини».
Проєкт буде реалізовуватись у співпраці з об’єднанням «Українська мережа за права дитини». Представники ЮНІСЕФ пропонують великий спектр можливостей для громади у створенні та оптимізації соціальних, освітніх, медичних й інших послуг.
Робоча група Володимир-Волинської територіальної громади створить портрет громади, що дасть змогу проаналізувати потребу у найбільш актуальних послугах для дітей, визначити проблеми, які можна буде розв’язати за сприяння ЮНІСЕФ. Першочергову увагу приділятимуть створенню комфортних умов дітям з інвалідністю та тим, що позбавлені батьківського піклування.
Представники Дитячого фонду ООН – ЮНІСЕФ також побували в Нововолинській, Локачинській, Любешівській  громадах.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: