У Володимирі працювала комісія з питань охорони здоров’я

У Володимирі працювала комісія з питань охорони здоров’я
У Володимирі працювала комісія з питань охорони здоров’я

21 лютого відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, екології та соціального захисту населення у складі Тетяни Ващук, Валентини Романюк та Андрія Веремеєнка. На порядок денний було винесено 11 питань.
Передусім депутати обговорили затвердження Програми з запобігання і протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2024-26 роки, а також погодили внесення змін до програми соціального захисту населення громади на 2021-2025 роки, якими передбачено виділення коштів на оплату комунальних послуг для громадських організацій «ВетеранХаб» та «Берег надії».
Про це інформують на сайті громади.
Заслухали звіт начальниці управління бюджету та фінансів Оксани Субицької та керівників профільних управлінь про виконання бюджету Володимир-Волинської міської територіальної громади за 2023 рік.
Окремим рішенням проголосували за внесення змін до бюджету громади на 2024 рік. З вільних залишків на реконструкцію корпусу № 1 інфекційного відділення для створення реабілітаційного центру для військових пропонується виділити 117 млн 622 тис. 815 грн, на соціальне забезпечення (придбання путівок пільговим категоріям, компенсаційні виплати по догляду за інвалідами, допомоги та пільги сім’ям загиблих військових, одноразові виплати жителям громади на лікування тощо) – 13 млн 236 тис. 43 грн. Додаткова потреба за рахунок перерозподілу видатків на реконструкцію відділення екстреної допомоги КП «Володимир-Волинське ТМО» становить 15 млн 018 тис. 107 грн.  
Члени комісії також розглянули й низку бюджетних запитів різних військових частин.
Як і на попередніх комісіях, було проголосовано проєкт рішення щодо доцільності перенесення на Федорівське кладовище пам’ятки історії місцевого значення «Могила братська радянських воїнів, пам’ятник на честь радянських воїнів, партизан і підпільників» у разі виявлення у ній поховання солдатів II Світової війни. За словами головного архітектора Тараса Киби, сам обеліск перебуває у незадовільному технічному стані, зафіксовано ухил споруди, що може загрожувати падінням і створенням небезпеки для громадян.
Депутати підтримали також питання затвердження тарифів на соціальні послуги на 2024 рік комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Розглянули проєкт рішення щодо забезпечення безбар’єрного доступу для людей з інвалідністю до соціальних послуг. Голова комісії Тетяна Ващук наголосила на важливості активізації роботи у цьому напрямку, оскільки через війну у громаді стрімко росте число людей із проблемами опорно-рухового апарату, із втратами зору чи слуху тощо.
Опісля депутати відправились на виїзне засідання у заклади стаціонарного догляду соціального захисту населення, щоб ознайомитись із наявними проблемами цієї сфери, з’ясувати, які заходи вживаються щодо загрози ракетних обстрілів та виникнення надзвичайних ситуацій.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: