У Володимирі працівники центру зайнятості поспілкувались із внутрішньо переміщеними особами

У Володимирі працівники центру зайнятості поспілкувались із внутрішньо переміщеними особами
У Володимирі працівники центру зайнятості поспілкувались із внутрішньо переміщеними особами

Працівники Володимир-Волинської філії центру зайнятост поспілкувались із внутрішньо переміщеними особами. Захід проходив у межах всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!».
Зустріч відбулася 28 вересня в приміщенні центру зайнятості. Про це пишуть на сторінці Володимирської міської ради.
Основна мета заходу – посилення комунікації внутрішньо переміщених осіб з органами влади, роботодавцями, міжнародними донорами та Державною службою зайнятості. Також стимулювання переселенців у їх пошуку роботи.
У заході взяли участь внутрішньо переміщені особи з-поміж безробітних, роботодавці, представниці волонтерської організації «БФ Рокада» та голова громадської організації «Крила матері». Директорка Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Уколова проінформувала присутніх про послуги із працевлаштування, що доступні для ВПО. Пані Наталя розповіла про механізми підтримки роботодавців за працевлаштування ВПО, та ознайомила із можливістю професійного навчання.
Регіональна координаторка ВО «БФ Рокада» Ірина Корольчук розповіла про усі напрямки діяльності фонду та можливість отримання онлайн і офлайн послуг. Також пані Ірина повідомила про реалізацію різноманітних проєктів, які спрямовані на самореалізацію та працевлаштування ВПО. Про ідею та її  втілення називати внутрішньо переміщених осіб новими містянами, які не є тягарем для територіальних громад, а навпаки – новим ресурсом. 
Соціальна працівниця фонду Юлія Пашкова розповіла про кейс-менеджмент найбільш вразливих осіб з-поміж ВПО та наводила яскраві приклади своєї роботи. Голова ГО «Крила матері» Діана Шевчук ознайомила присутніх з діяльністю своєї організації, та наголосила, що їхнім волонтерам завжди бракує зайвих рук для плетіння маскувальних сіток та пошиття білизни для військовослужбовців. Також зазначила, що багато членів організації є внутрішньо переміщеними особами та успішно себе реалізовують у різних сферах.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: