У Володимирі попрощались із полеглим військовим Олександром Омельчуком

У Володимирі попрощались із полеглим військовим Олександром Омельчуком
У Володимирі попрощались із полеглим військовим Олександром Омельчуком

У Володимирі прощалась із полеглим на війні захисником – 54-річним місцевим мешканцем Олександром Омельчуком.
Чин похорону над загиблим відбувся 30 квітня. Про це пишуть на сторінці міськради.
«Ми завдячуємо кожному герою і героїні, які жертвують своїм життям, аби мати можливість молитись, спокійно перебувати у наших буденних справах. Не забуваймо, якою дорогою ціною це нам дається», – сказав, звертаючись до осиротілого сина та усієї родини загиблого воїна, отець Богдан.
Опісля панахиди траурний кортеж відбув на Алею Слави Федорівського кладовища, де поховали Олександра Омельчука з усіма військовими почестями.
«Прощаємось сьогодні із нашим земляком, хоч мали би готуватись до Великодня. Але війна у країні і ворог не зупиняє свою грішну справу навіть у дні великого християнського свята. Ми молимось за упокій душі полеглого Героя Олександра, дякуємо йому за подвиг! Водночас молимось за тих наших хлопців, хто далі стоїть на захисті держави і яким зараз дуже-дуже важко. Об’єднуймося, спільно допомагаймо нашим військовим!», – звернувся до рідних перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.
Довідково: солдат Олександр Омельчук став на захист України у червні 2023 року. Народився Олександр на Рівненщині 21 квітня 1970 року. Коли не мав і року від народження, сім’я переїхала у Володимир, де хлопець виріс, навчався у школі №2. Став електриком, але бажання присвятити життя водійській справі у ньому перемогло.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: