У Володимирі побував новий новопризначений голова ОДА Олександр Савченко

Третього травня у Володимирі з робочим візитом перебував голова Волинської ОДА Олександр Савченко. Губернатор ознайомився з роботою місцевих закладів освіти та з подарунком відвідав ЦНАП.
Очільник області побував у єдиному на Волині інклюзивно-ресурсному центрі, який на початку березня відкрили у Володимирі. Новий заклад викликав особливий інтерес, адже гість анонсував, що до кінця року в області планується відкрити 18 аналогічних центрів. Отже, під час поїздок по районах він вивчає умови та знайомиться з персоналом майбутніх закладів.
Наступним пунктом програми візиту була зустріч з колективом спеціалізованої ЗОШ-інтернату I-IIIст. «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» з метою обговорення перспективи існування закладу. В ситуації, що склалася через відсоткову невідповідність нормам учнів з міста та інших населених пунктів, які тут навчаються, школу хотіли позбавити фінансування. Питання наразі залишається відкритим.
-Складні процеси відбуваються дуже високо на рівні Міносвіти. То експерименти, то нові програми, то нові закони про освіту. Дуже багато відбувається у сфері освіти, і за цим потрібно встигати всім. Буде створена робоча група від представників міста й області, буде можливість запросити спеціалістів з Міносвіти, які вивчать проблему. Думатимемо, що робити, – пообіцяв Олександр Савченко.
Наприкінці візиту губернатор відвідав міськрайонний Центр надання адміністративних послуг, причому не з порожніми руками. Він привіз подарунок – валізу «Мобільний адміністратор», що була придбана в рамках реалізації грантових проектів за програмою EGAP за рахунок фонду «Східна Європа». Нове обладнання допоможе фахівцям центру здійснювати прийом громадян, виїжджаючи за межі установи.
Директор ЦНАПу Алла Троць подякувала за подарунок і зауважила, що він дуже потрібний, адже тепер ЦНАП зможе працювати в об’єднаних громадах, які наразі не мають власних центрів. З допомогою валізи можна буде надавати цілу низку послуг: проводити реєстрацію місця проживання, нерухомого майна та багато інших. Чи, наприклад, якщо людина в лікарні або має труднощі з пересуванням, «Мобільний адміністратор» допоможе.
Володимирський ЦНАП – перший в області, хто отримав таке обладнання. Це міні-робоче місце з комп’ютером та відповідним програмним забезпеченням, відеокамера, пристрій для роздрукування заяв тощо. З його допомогою зможуть надавати щонайменше 68 послуг. На область планується придбати чотири «Мобільні адміністратори».
Також Алла Троць розповіла про затребуваність ЦНАПу. Так за чотири останні місяці до закладу звернулися 7,5 тисяч людей, тоді як за весь 2017 рік – 16 тисяч. Уже майже дві тисячі відвідувачів замовили біометричні паспорти.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі