У Володимирі обрали володарку титулу «Княжна 2018»

У свято весни 8 березня у Володимирі-Волинському відбувся вже 18-ий раз конкурс краси «Княжна Володимира». Цьогоріч за такий високий титул змагалися 12 дівчат.
Організаторами конкурсу стали управління молоді та спорту виконавчого комітету та громадська організація «Креатив студіо». Головним спонсором виступив фонд Ігоря Гузя «Прибужжя», який забезпечив дівчатам подарунки.
Цьогоріч у конкурсі була відсутня частина «Конкурс талантів», організатори замінили її на один спільний танець всіх учасниць. Конкурсантки схвально поставилися до нововведення, адже в такий спосіб їх зрівняли у можливостях. Судді оцінювали, наскільки кожна дівчина змогла осягнути хореографічну постановку.
Дівчата спершу виходили у фірмових футболках «Княжна Володимира», потім у вишиваних сукнях, купальниках і у фіналі у вечірніх сукнях. Хоча творчої частини не було, однак дівчатам довелося таки продемонструвати своє вміння говорити. Спершу учасниці представляли себе та коротко розповідали, де навчаються, ділилися планами. Пізніше ведучий Роман Віслобоков влаштував «мозковий штурм», задаючи дівчатам різноманітні запитання.
Розважали глядачів у перервах між дефіле співачка Катерина Рибак, Олександр Чишій, Ірина Рижкова та танцювальний колектив «Myjumpdanceschool». А класичну музику подарував камерний оркестр з міста Нововолинська.
За результатами суддівського голосування перемогу здобула студентка педагогічного коледжу Вікторія Жеребцова. Дівчина навчається на факультеті образотворчого мистецтва, а в майбутньому планує стати відомим дизайнером. Інші 11 учасниць отримали стрічки з різноманітними номінаціями та подарунки від спонсорів конкурсу. «Міс глядацьких симпатій» теж отримала хороший подарунок від фонду “Прибужжя” – телевізор.
Переможниця, окрім корони і титула «Княжна», отримала від головного спонсора конкурсу сертифікат на 8 тисяч гривень в ювелірному магазині «Злата».
Корона Вікторії перейшла від її попередниці Анастасії Тимощук.
Наталія Ткачук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі