У Володимирі на комісії з соціальних питань призначили грошові допомоги

У Володимирі на комісії з соціальних питань призначили грошові допомоги
У Володимирі на комісії з соціальних питань призначили грошові допомоги

У Володимирі відбулось засідання комісії з соціальних питань під головуванням заступниці голови комісії, начальниці управління соціальної політики Наталії Голюк. На зустрічі розглянули десять питань порядку денного.
Засідання відбулося 10 січня У приміщенні Володимирської міської ради. Про це пишуть на сторінці міськради.
За результатами розгляду звернень мешканців громади щодо призначення їм одноразових грошових допомог, комісія погодила виділення 83 громадянам виплати на загальну суму 246 тисяч гривень.
Підтримали члени комісії призначення одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких 14 громадянам на загальну суму 69 тисяч гривень, а також одному мешканцю громади, який звернувся щодо надання фінансової підтримки важкохворим та онкохворим дітям віком до 23 років, виплатять допомогу у розмірі 10 тисяч гривень.
Окрім цього, комісія погодила виплату одноразової грошової допомоги на поховання 4 мешканцям по 1 654 гривень кожному та погодила звернення громадян щодо виплати одноразової допомоги сім’ям трьох загиблих (померлих) військовослужбовців на загальну суму 28 226 гривень.
Комісія затвердила надання грошової допомоги 34 дітям та батькам загиблих (померлих) учасників АТО/ООС з нагоди їх дня народження на загальну суму 34 тисяч гривень.
На завершення комісія затвердила призначення у 2024 році щомісячної грошової допомоги у розмірі 400 гривень сім’ї зниклого безвісти в Афганістані, а також виплати у 2024 році щомісячної грошової допомоги у розмірі 312 гривень воїну ОУН-УПА.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: