У Володимирі мітингували дорожники

Із березня поточного року працівникам філії «Володимир-Волинська дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Волинський облавтодор» не виплачують зарплату. Терпець увірвався, адже людям потрібно на щось жити, годувати дітей. 14 вересня 62-оє працівників підприємства вийшли на мітинг поблизу зупинки ДЕУ на вул.Луцькій. Протягом години на цій ділянці дороги було заблоковано рух транспорту, адже дорожники невпинно ходили по пішохідному переходу. Вони вимагали негайної виплати зарплат, які затримують через блокування рахунків Служби автомобільних доріг у Волинській області. Це підтвердив начальник філії «Володимир-Волинська ДЕД» Микола Хільчук, який повідомив, що частина грошей на рахунку є, але вони заблоковані.
Районна влада дану акцію працівників філії проігнорувала. Але дорожники пообіцяли, що й надалі продовжуватимуть боротьбу за свої законні права.
Аналогічна ситуація з виплатою зарплат дорожникам спостерігається на всій території Волині. Отже, подібні акції проходили і в деяких інших населених пунктах області.
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі