У Володимирі матір залишила новонародженого хлопчика у пологовому будинку

Про це розповів депутат Володимир-Волинської міської ради Сергій Барщевський. Депутату телефоном повідомили, що у місцевій лікарні є полишена дитина, яку назвали Сашком.
«Зібравшись коштами з колегою, депутатом Володимиром Заєцем, я пішов провідати малюка. Прикупив потрібних речей. Дійсно, там є такий хлопчик, який народився на Трійцю, і матір написала відмову. Гарне хлопченя і, на щастя, здорове, зиркало своїми оченятами. Чисто одягнутий, нагодований, але сам. Звісно, медперсонал дбає про Сашка і вже призбирав певних речей, але чомусь серце стискається, що він, десяти днів від роду, бореться за своє майбутнє. Не хочу думати погано про його матір, але і кішка своїх кошенят не кидає, а тут таке миле дитятко…
З неофіційних джерел вдалось дізнатися, що горе-матір вже має двох діток, яких виховує бабуся. Сподіваюсь, що у нашій країні щось таки зміниться. Будуть відповідальніші батьки, почнуть краще працювати соціальні служби, покращиться матеріальне становище і т. д. А поки цього немає, сподіваюсь, знайдуться хороші люди, які всиновлять крихітку, а він нарешті знайде Свою Маму», - розповідає Сергій Барщевський.
Як зазначив пан Сергій, на прохання допомогти немовляті відгукнулися уже більше 50 мешканців Володимира-Волинського, інших міст України і навіть небайдужі з Італії та США. Дехто завітав до лікарні, а дехто уже відправив посилки з речами для хлопчика.
Олексій Біянов, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі