У Володимирі готель змінив власника і назву

У Володимирі готель змінив власника і назву
У Володимирі готель змінив власника і назву

Колишній  готель  «Волинь» у Володимирі на вулиці Князя Василька, 1,  якому понад  п’ятдесят років, отримав нового власника. 
Як інформує youControl, компанія ТОВ «Людмир» зареєстрована 21.01.2022р. за юридичною адресою: Україна, 44700, Волинська обл., Володимир-Волинський р-н, місто Володимир, вул. Князя Василька, будинок 1. 
Представник нових власників  готелю  Михайло Лисак дав вичерпні відповіді на запитання журналіста. 
- Ви - представник нового власника готелю, хто він, якщо не секрет? 
- Громадянин Ізраїлю ШАФЕР ПІНХАС із міста ЄРУСАЛИМА.
- Власники готелю ті ж самі люди, які планували збудувати новий готель у Володимирі?
– Так.
- Які плани щодо будинку на вулиці Драгоманова, 6?
– Старий житловий будинок на вулиці Драгоманова не пристосований для приймання великої кількості  гостей, будівництво нового готелю мало б стати вирішенням проблеми розміщення тієї кількості паломників, що мають намір відвідати місце поховання цадика. Ми шукали альтернативні варіанти  поруч із вищезгаданим похованням.
 Після придбання готелю було прийнято  рішення  залишити будівлю на вулиці Драгоманова, відремонтувати її для паломників, які не у складі організованих груп,  проїздом відвідають місце поховання, мають мати можливість десь присісти, щоб поїсти. Чи скористатись туалетом. І при потребі переночувати.
- Які плани нового власника щодо розвитку придбаного приміщення готелю?
– Готель буде функціонувати так само, як і до придбання. Але це буде сучасний готель, покликаний створити комфортабельні умови для ночівлі  та проживання туристів і надати їм ряд додаткових послуг. Планується капітальний ремонт всередині приміщення для підвищення рівня комфортності номерів, заміна застарілих комунікацій та сантехніки, оновлення старих меблів тощо. Також у планах підвищення енергоефективності та оновлення-ремонт фасаду самої будівлі.
  - Частина номерів готелю попереднім власником здавалася в оренду СПД. Чи плануєте продовжувати оренду, чи збільшите кількість номерів для проживання гостей, туристів?
- Власником  заплановано проводити ремонтні роботи у всьому приміщенні. У зв’язку з цим будуть вноситись корективи в питання оренди та прийматися остаточне рішення з орендарями.
- Тривалий час відвідувачі відчували певні незручності через відсутність харчування  в готелі. Міська влада пішла назустріч і на звернення попередніх власників для потреб готелю і облаштування кафе виділила додаткову земельну ділянку. Попередній власник порушив домовленості і добудоване приміщення використовував не за призначенням, а здавав в оренду, але не під заклад громадського харчування, а під магазин «АЛЛО». Це питання особливо загострилося після закриття ресторану «Дружба», найближчого закладу до готелю. 
– Після придбання готелю я зустрівся з першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком. Під час зустрічі домовиился  про намір вести діалог з місцевою владою, зокрема це стосується подальшого ремонту фасаду готелю з урахуванням планів реконструкції центральної площі. Також обговорили питання розвитку готелю як об’єкта туристичної інфраструктури міста Володимира.
Щодо оренди приміщень готелю, будуть переглянуті усі діючі договори оренди, які укладалися ще попередніми власниками. 
Першочергово буде вирішуватися питання відновлення в приміщенні місця для комфортного відпочинку гостей. Для цього відновимо кафе чи ресторан, як вирішить власник. Щодо працівників готелю, я зустрівся з колективом, це переважно фахівці своєї справи, які залишаться за їхнім бажанням працювати в оновленому готелі. Можливо, частину працівників за їхньою згодою будемо направляти на навчання чи підвищення кваліфікації.
В’ячеслав Вовк

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: