У Володимирі буде скейтмайданчик

Другого грудня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній Петро Данилович дав розпорядження вияснити ситуацію із земельними ділянками, що розміщені на території танкового полку та військового містечка, а також дізнатися у військового керівництва чи можливо їх передати учасникам АТО, які стоять у черзі на землю. Під час наради говорилося про те, що заборгованість перед АТП сягнула понад 10 тисяч гривень, центр зайнятості пропонує 30 вакансій безробітним, а у територіальному медичному об’єднанні триває ремонт та проводиться ряд заходів з профілактики туберкульозу. До речі, стало відомо, що цього року новорічних подарунків від соцстраху не буде. А от від енергетиків добра новина: найближчим часом по місту не буде відключень електроенергії. Двадцять сьомого грудня відбудеться ярмарок. До снігу та льоду на дорогах місто готове: КП «Полігон» підготувало достатню кількість піщано-соляної суміші. Занепокоєння міського голови викликає велика кількість бродячих собак на вулицях міста, особливо те, що досить часто чималі зграї тварин скупчуються поблизу навчальних закладів, а це, безумовно, несе велику небезпеку для дітей. Очільник міста закликав усіх небайдужих жителів приносити теплі речі для військових у загальноміський пункт прийому допомоги. В найближчих планах – збудувати у місті скейтмайданчик, а також облаштувати дитячі майданчики у великих дворах. Міський голова висловив пропозицію організувати роздільний збір сміття, а також дав розпорядження навести лад на міському пляжі, знаходити та облаштовувати місця для автостоянок, адже насиченість автомобілями у деяких дворах надто велика. А це унеможливлює проїзд службового транспорту, зокрема, машин пожежної та швидкої допомоги. Петро Саганюк наполегливо попросив начальника управління праці та соціального захисту населення Миколу Матусевича звернути увагу на поведінку своїх підлеглих, адже вже неодноразово жителі міста зверталися до нього зі скаргами на хамство, з яким їм доводиться стикатися у стінах вищеназваної установи. Після наради міський голова провів традиційну зустріч із представниками засобів масової інформації міста.
-Петре Даниловичу, чи правда, що Ви отримали орден «За заслуги» І ступеня від глави держави?
-Ще не отримав, та вже вийшов відповідний указ. На моє переконання, це не тільки моя заслуга, а всієї команди та громади міста. Це свідчення того, що в столиці знають про наше місто.
-Інтернетом ширяться чутки, що Ви почали активну боротьбу з керівництвом цукрового заводу. Чи це правда?
-Я не те що розпочав, я її не припиняв. У місті є завод, у який вкладено багато сил володимирчан. Попередні власники залишили його з купою боргів. Власники змінилися, але ситуація не покращилась: податки не платяться, люди не отримують зарплатні. Скільки можна вже про це говорити? Так керують бандити. Якби був порядок в державі, то цього б не допустили. Я буду про це говорити постійно.
-На нараді Ви давали розпорядження підготувати проектно-кошторисну документацію. Це плани на майбутній рік?
-Так, коли є документація, то легше домогтися коштів на потреби з обласного бюджету. Плануємо капітальний ремонт хірургічного відділення ТМО, переобладнати опалення у дитячому садочку №8. Є проблема із виселенням центру зайнятості з приміщення центру адміністративних послуг. Будемо міняти вікна у дитсадках і школах. Готуватимемо документацію на ремонт дворів. Звісно ж, ремонтуватимемо дороги. За що не візьмись – потрібен мільйон. От на побудову скейтмайданчика необхідно десь півмільйона, але це – місце для відпочинку молоді. Воно потрібне, адже ми повинні робити все, щоб забрати молодь з барів та вулиці.
-Чи Ви вже спілкувалися з новопризначеним командиром бригади?
-Так. У мене була зустріч з Олександром Жакуном. Ми обговорили заходи до Дня Збройних сил. Готується святкова програма. Будуть вручені премії, відбудеться концерт.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі