У Володимирі більше не буде санепідемстанції?

Шістнадцятого грудня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній очільник міста наголосив на підготовці до новорічних свят, зокрема, на приділенні особливої уваги дітям загиблих володимирчан. Петро Саганюк говорив про необхідність сплачувати у міський бюджет податок на землю усім, хто орендує земельні ділянки, а також про те, що відтепер довідки про користування земельними ділянками видаватимуться у центрі надання адміністративних послуг. Обговорювалася й необхідність встановлення нового світлофора та відкриття притулку для бездомних собак. Наближаються морози, і міський голова дав вказівку продумати 2-3 точки, де годуватимуть безхатченків. Зміни чекають на жителів міста – це ліквідація санепідемстанції. Петро Саганюк висловив сподівання на те, що залишиться баклабораторія, а решту приміщення відведуть під пункт надання первинної медичної допомоги. Прозвучала і приємна інформація: у дитячих садках №1, №2 і №8 проводиться заміна вікон на енергозберігаючі, що дозволить зберегти тепло для малюків. Занепокоєння міського голови викликає стан гуртожитку, що на вулиці Олени Хохол, адже у приміщенні, де проживає 20 сімей, є загроза обвалу даху. Після наради міський голова провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, на що чекати жителям міста у фінансовому плані наступного року?
-Спершу нам дали бюджетні цифри з розрахунку курсу долара 14 гривень, зараз же мова іде про курс 22, а то й 24 гривні. Отож, поки що не можна назвати конкретних цифр. Можу сказати тільки про те, що напередодні Нового року бюджетникам буде виплачено премії та усі можливі допомоги, щоб, наскільки можливо, підтримати людей у складний час.
-Що можете сказати з приводу ліквідації у місті санепідемстанції?
-Це ініціатива зверху, отже, мусимо її виконати. Хочеться, щоб баклабораторію залишили у місті, адже у нас її немає. Також це дасть можливість зберегти робочі місця для людей, які у ній працюють.
-З чим завітає святий Миколай у місто?
-Для учнів шкіл та вихованців дитячих садочків закуплені подарунки. Буде прикрашена ялинка, у п’ятницю має відбутися її відкриття.
-Інтернетом шириться різноманітна інформація про Вас, зокрема, в образливій формі. Чи не маєте бажання відреагувати відповідним чином, наприклад, подати в суд на образу честі та гідності?
-Вважаю, що людина, яка це робить, чинить непорядно. Я ніколи не просив собі ніяких нагород і не купував їх. Впевнений, що усе це розгорнулося через те, що я висловив невдоволення з приводу призначення нової очільниці податкової. Та це моя думка. Я думаю про те, чи подавати до суду. Але моя думка така, що з пресою судитися не варто, перш за все, вона має бути об’єктивною.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі